Filar obrony i trzykrotny mistrz żegna się z Lechem
Poznańska lokomotywa traci jeden z filarów drużyny ostatnich lat. Antonio Milić nie przedłużył wygasającej umowy i po ponad pięciu sezonach opuszcza klub z Bułgarskiej. Jeszcze nie wiadomo do jakiego zagranicznego klubu trafi.
27 czerwca 2026
















