Wojewódzki sztab kryzysowy. Rozmawiali o upałach
W Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyło się posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. W trakcie spotkania omówiono stan przygotowań służb i instytucji do sezonu letniego. Poruszono też kwestię działań związanych z wysokimi temperaturami prognozowanymi w najbliższych dniach.
26 czerwca 2026


















