Nowe boisko już otwarte. Za miesiąc odbędą się tam mistrzostwa Europy
Przy Politechnice Poznańskie otwarto nowoczesne miejsce do gry w hokeja na trawie. Boisko uzyskało certyfikat Międzynarodowej Federacji Hokeja na poziomie Global, co pozwoli na organizację oficjalnych meczów i międzynarodowych turniejów. Najbliższa prestiżowa impreza odbędzie się tam już za miesiąc.
27 czerwca 2026
















