Peja na scenie głównej WOŚP. Kto zagrał za darmo?
Lokalni i znani w całej Polsce artyści wystąpili za darmo na scenie głównej poznańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 18:30 na scenie zagrał Peja, Organek, licytowane było złote serduszko WOŚP, a uczestnicy wysali także Światełko do Nieba. PEJA JUŻ NA SCENIE O godzinie 12:00 Żaneta Rosińska oraz Wojtek Zaustowicz oficjalnie otworzyli scenę główną 31. finału Wielkiej Orkiestry […]
29 stycznia 2023











