Znany streamer w Polsce. Otrzymał koszulkę Lecha Poznań

Znany amerykański streamer IShowSpeed odwiedził Warszawę. Podczas swojego pobytu otrzymał koszulkę Lecha Poznań z autografami piłkarzy.

IshowSpeed to jeden z najpopularniejszych streamerów internetowych na świecie. IShowSpeed dzięki swojej wirtualnej sławie, zdołał zbliżyć się do świata wielkiej piłki nożnej. Gościł na gali Złotej Piłki w Theatre du Chatelet, a także spotkał się z piłkarzami Realu Madryt przed finałem Ligi Mistrzów.

We wtorek, 2 lipca odwiedził Warszawę. 19-letni twórca spacerował po stolicy Polski i rozmawiał z fanami. W prezencie od jednego z nich otrzymał koszulkę Lecha Poznań z autografami piłkarzy.

Mimo potencjału promocyjnego, jeden z kibiców („Pako”) zarzucił klubowi, że nie wykorzystał tzw. real-time marketingu, który polega na szybkim reagowaniu na bieżące wydarzenia w internecie.

„Mamy zdjęcie największego streamera na świecie z koszulką klubu. Na socjalach cisza, a wystarczyłoby jakikolwiek post wrzucić, odnosząc się do tego. Real-time marketing w tym klubie jest jak mój szacunek do zarządu, nie istnieje” – skomentował.

Czytaj też: Lech Poznań wprowadził subskrypcję karnetową. Kibice: „karnet na raty”

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl