Wakacje jesienią. Zapowiadają nowe połączenia z Ławicy. Nie, to nie Ryanair

Od października z poznańskiego lotniska będziemy mogli wybrać się w podróż do Włoch. Linie lotnicze Wizz Air wprowadzają podróże z portu Poznań Ławica do Rzymu Fiumicino już od 109 zł.

Takiego połączenia z Poznania jeszcze nie było. Linie lotnicze Wizz Air wprowadzają nowy kierunek lotniczy. Będzie nim lotnisko Rzym Fiumicino. Aby wybrać się w podróż będziemy jednak musieli poczekać do jesieni. Pierwsze loty zaplanowano na październik 2024 roku.

fot. Łukasz Gdak

Więcej połączeń z Poznania

Samoloty do Rzymu Fiumicino będą startowały w poniedziałki, środy i piątki. Na stornie linii lotniczych Wizz Air i w aplikacji mobilnej WIZZ pojawiły się już bilety na lot, który odbędzie się 28 października. Ceny rozpoczynają się od 109 złotych. Za tę kwotę można dolecieć ze stolicy Wielkopolski do jednego z najważniejszych miast Europy. Rzym jest miastem o ogromnym znaczeniu kulturalnym i historycznym. Znajdują się tam takie zabytki jak Koloseum, Forum Romanum czy Fontanna di Trevi. Amatorzy kulinarnych podróży na miejscu poznają smaki najlepszych makaronów, pizzy i deserów.

Czytaj także: Stanął w centrum, ale nie łatwo go zauważyć. Każdy może z niego korzystać | wpoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl