Lech Poznań wprowadził subskrypcję karnetową. Kibice: „karnet na raty”

19 lipca rozpocznie się sezon 2024/2025 w Ekstraklasie. „Kolejorz” rozpoczął sprzedaż karnetów, ale przygotował też ofertę dla kibiców, którzy nie chcą jednorazowo płacić kilkuset złotych. Klub proponuje „subskrypcję karnetową”, czyli jak piszą kibice: „karnet na raty”.

Miesięczna opłata wyniesie 60 zł (strefa B) lub 85 zł (strefa A) miesięcznie.

„Subskrypcja to elastyczność, komfort i niska opłata miesięczna. Model subskrypcyjny jest prosty, bo działa na podobnej zasadzie jak popularne usługi streamingowe. Zdajemy sobie sprawę, że czasami zakup karnetu to duży jednorazowy wydatek, dlatego wdrażając rozwiązania znane z innych europejskich i polskich klubów, uruchamiamy dla naszych kibiców model subskrypcji karnetowej” – czytamy na oficjalnej stronie klubowej.

Opłata będzie pobierana raz w miesiącu. Pomimo płatności cyklicznej, oferta działa jak karnet, czyli każdy kibic ma swoje stałe miejsce na trybunach poznańskiego obiektu. Jak wygląda kupno subskrypcji?

Sprzedaż odbywa się na oficjalnej stronie biletowej Lecha Poznań. Trzeba wejść na stronę biletową i zalogować się na swoje konto. Następnie wybrać opcję „kup subskrypcję”. Wybrać trybunę, sektor i miejsce. Kolejne kroki to:

  • W koszyku uzupełnij dane osobowe (pesel, imię i nazwisko) oraz metodę dostarczenia subskrypcji.
  • Zaznacz informacje dotyczące cyklicznego obciążania i tokenizacji karty oraz zaakceptuj regulamin.
  • Przejdź do podsumowania.
  • Podaj dane swojej karty płatniczej, z której będą realizowane płatności miesięczne.

Kibice grożą, że nie kupią karnetów?

Część kibiców po niezadowalającym sezonie Lecha Poznań, zapowiedziało, że nie planuje kupować karnetu na nadchodzący sezon.

„Jeśli przyjdą piłkarze a nie tani szrot, jeśli odejdzie Rząsa to pomyślimy. Tak w ogóle to gratuluję trafnie dobranego sloganu „nowe rozdanie” bo przecież karty te same i gra ta sama”. „Dziękuję. Nie tym razem”. „Cena ta sama, polityka klubu ta sama, szacunek dla kibiców ten sam… Sami sobie kupcie”, „Najpierw wzmocnienia , później ewentualnie karnety” – to niektóre z najczęściej lajkowanych komentarzy kibiców.

W pierwszy meczu 2024/2025 Lech Poznań zagra 21 lipca z Górnikiem Zabrze.

Czytaj też: Hobby horse i kaczuszka do wanny na stronie Lecha Poznań. Sprzedaż oficjalnych gadżetów

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl