To ważne. Nie wszyscy rodzice potrafią udzielić dzieciom pierwszej pomocy

W nadchodzącą sobotę mieszkańcy Poznania będą mogli uczestniczyć w wyjątkowym pikniku. Podczas niego będą mogli zdobyć wiedzę na temat udzielania pomocy swoim dzieciom oraz skorzystać z porad specjalistów.

Szpital na ul. Polnej

W najbliższą sobotę, 6 lipca, odbędzie się piknik dedykowany mamom i przyszłym rodzicom. Będzie to okazja do konsultacji ze specjalistami i ekspertami z wielu szpitali. Program wydarzenia jest bogaty w atrakcje.

Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w pokazach udzielania pierwszej pomocy dzieciom, sesjach szkoleniowych dotyczących porodu oraz skorzystać z porad ginekologów, neonatologów i rehabilitantów. Ponadto, dostępne będą informacje na temat badań prenatalnych, procedury in vitro w ramach programu prowadzonego na Polnej oraz zalecanych badań laboratoryjnych w czasie ciąży.

Na pikniku będzie także możliwość dowiedzenia się więcej o Banku Mleka Kobiecego oraz skonsultowania się z psychologiem w punkcie wsparcia rodziców dzieci z wyzwaniami rozwojowymi, chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnościami.

fot. FB Świadoma Mama

Piknik odbędzie się w ogrodzie oraz sali wykładowej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przy ul. Polnej 33. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00. Harmonogram całego pikniku można znaleźć [tutaj].

Czytaj także: W ten weekend Enea Edison Festival. Baw się na koncertach Mroza, Darii Zawiałow, Bitaminy i Edyty Bartosiewicz

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl