Skatepark gotowy rusza remont bowlingu

Będzie można korzystać z poręczy, ławek, quarter pipe, bank ramp, spin ramp, grindboxa czy piramidy, a najwyższy element ma ponad trzy i pół metra wysokości. Na osiedlu Piastowskim zakończyła się modernizacja skateparku. 

Dla jeżdżący na rolkach, deskorolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach przygotowano osiem nowych figur. Nowe elementy są wykonane z drewna ze specjalnym poszyciem zabezpieczającym obiekty przed wilgocią. Ma to zapewnić figurom większą trwałość, a użytkownikom bezpieczeństwo.

– Rodzaj figur oraz materiał, z jakiego zostały wykonane, konsultowaliśmy z użytkownikami skateparku. Przypominamy, że korzystając ze skateparku, trzeba założyć kask. Warto również zapoznać się z regulaminem, który umieściliśmy przy wejściu — powiedział portalowi poznan.pl Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

hotel dla psów w Poznaniu

Ze skateparku można korzystać codziennie od godz. 9:00 do 21:00. Wejście na obiekt jest bezpłatne. Modernizacja kosztowała niecałe 400 tys. złotych.

W poniedziałek 22 lipca ruszył remont części z bowlingiem na Ratajach. W trakcie prac zostanie zmodernizowana szatnia, bar, podesty z siedziskami. Gruntowną konserwację przejdą maszyny i urządzenia bowlingowe. Zakończenie remontu planowane jest na połowę sierpnia.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl