Najlepsi polscy młociarze jednymi z gwiazd zawodów na poznańskim Golęcinie

Ruszyła sprzedaż biletów na Memoriał Czesława Cybulskiego. Głównym punktem tegorocznej edycji będzie konkurs rzutu młotem z udziałem największych gwiazd tej konkurencji. Na stadionie POSiR Golęcin nie zabraknie również rywalizacji na bieżni i skoczniach. 

23 czerwca będzie wielkim świętem lekkoatletyki. W Poznaniu na stadionie na Golęcinie w Memoriale Czesława Cybulskiego zaprezentują się największe gwiazd polskiej lekkoatletyki. Pierwszymi potwierdzonymi są aktualny mistrz olimpijski w rzucie młotem Wojciech Nowicki i pięciokrotny mistrz świat Pawłe Fajdek.

– Te nazwiska ujawniamy jako pierwsze, bo młot to koronna konkurencja naszego mityngu, jednoznacznie kojarząca się z patronem zawodów – mówi dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Łukasz Miadziołko.

Miadziłko zapowiada, że do naszych czołowych młociarzy dołączą niebawem kolejne elektryzujące nazwiska.

Bilety już w sprzedaży

Od środy, 24 kwietnia można kupować bilety na zawody. Ceny wstępu na tegoroczny Memoriał Czesława Cybulskiego są takie same jak w zeszłym roku. W sektorze A (trybuna od strony kortów tenisowych) wynoszą 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy). W sektorze B (trybuna od strony Rusałki) 45 zł (bilet normalny) i 25 (bilet ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Miasta Poznania oraz członkowie programu OK Poznań. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie online za pośrednictwem platformy ToBilet.pl.

Memoriał Czesława Cybulskiego jest rozgrywany w ramach World Athletics Continental Tour Silver.

czytaj także: Sędzia z Poznania pojedzie na Euro

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl