Kraj

Kiedy burger drwala wróci do McDonald’s? Są przecieki

Wiele osób zastanawia się, kiedy w ofercie McDonald’s pojawi się kanapka drwala. Na powrót popularnego burgera czeka wielu smakoszy, którzy od lat wybierają go późną jesienią. Pojawiają się nieoficjalne informacje dotyczące daty powrotu kanapki drwala.

Burger drwala to jeden z wariantów burgerów oferowanych przez sieć restauracji McDonald’s. Połączenie bułki z serowo-bekonową posypką, kotleta wołowego, panierowanego plastra sera, bekonu, sałaty, prażonej cebuli i sosu majonezowego. Smak ten przypadł do gustu dużej części polskich konsumentów. Kanapka jest dostępna jedynie w okresie jesienno-zimowym, a co roku ustawiają się po nią kolejki.

Burger Drwala w McDonald’s 2023. Kiedy się pojawi?

Na to pytanie na razie trudno odpowiedzieć. Z reguły najpopularniejsza kanapka trafia do McDonald’s w Polsce w ostatnim tygodniu listopada. Tegoroczne przecieki mówią zaś o dacie 15 listopada.

Burger Drwala. Jaka cena w 2023 roku?

Na razie nie znamy ceny burgera drwala w 2023 r., ale z pewnością będzie ona wyższa, niż w poprzednim roku. Przypomnijmy, wówczas klasyczna wersja kosztowała 24,90 zł, podwójna 29,90 zł, z kurczakiem 24,90 zł, a z żurawiną 26,40 zł.

Zobacz też: Poznań w grze, w którą grają ludzie na całym świecie!

Hubert Ossowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl