Wraca program “Ugotowani”. Poznaniacy mogą się zgłosić, ale są pewne warunki

Znany program rozrywkowy o tematyce kulinarnej powraca w nowej odsłonię. Tym razem mogą wziąć w nim udział pary. Chętni poszukiwani są również na terenie Poznania. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda pieniężna.

KOLACJA I ZABAWA

“Ugotowani” to popularny program rozrywkowy, w którym czworo nieznajomych uczestników z tego samego miasta, zaprasza siebie nawzajem na kolację. Każdy z nich przygotowuje jedzenie oraz rozrywkę według własnego pomysłu. Następnie pozostali uczestnicy oceniają rywali w skali od 1 do 10. Zwycięża osoba z największą liczbą punktów.

WRACA NA ANTENĘ

Program emitowany był w telewizji TVN od 2010 do 2018 roku. Teraz jednak stacja zapowiedziała wznowienie formatu, ale w nowej, odświeżonej formie. Tym razem do programu zapraszają pary. Chętni poszukiwani są w Warszawie, Trójmieście, Białymstoku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie Lublinie, Katowicach, Bydgoszczy i właśnie w Poznaniu.

POSZUKIWANI CHĘTNI W POZNANIU

Są jednak pewne warunki. Zainteresowane wzięciem udziału w programie pary muszą być w wieku od 25 do 65 lat i mieszkać na terenie miasta. Co ważne, nie trzeba być mistrzem kuchni, a osoby zawodowo związane z kulinariami nie będą przyjmowane. Nagrania odbywać się będą od 20 do 23 stycznia. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda pieniężna. Zgłoszenia można wysyłać TUTAJ [KLIKNIJ].

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl