Słynny fast food otwiera się w Poznaniu

Popeyes zawita w Poznaniu! Restauracje ze słynnymi kurczakami otwiera się w Posnanii.

Ma być chrupiący i wyrazisty w smaku dzięki przyprawom z Luizjany. Mowa o kurczaku. W Poznaniu otworzy się nowa restauracja typu fast food. Sieć ma już swoje punkty w Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu. Teraz przyszedł czas na otwarcie restauracji, serwującej kurczaki, w stolicy Wielkopolski. Podobno mieszkańcy i mieszkanki Poznania sami dopominali się, aby w mieście powstała restauracja Popeyes.

– Od momentu wejścia do Polski w naszych mediach społecznościowych wciąż dostajemy pytania od mieszkańców miast z całego kraju o to, kiedy nasze restauracje pojawią się u nich. Spośród wszystkich komentarzy Poznań to jedno z najczęściej pojawiających się w tych zapytaniach miasto. Niezmiennie miło nam widzieć tak mocną reprezentację fanów i tym bardziej cieszymy się, że możemy już ogłosić – otwieramy się w Poznaniu! – mówi Kamila Węcka, Marketing Manager Popeyes w Polsce.

fot. Popeyes

W Poznaniu Popeyes otworzy się w Posnanii w Food Fyrtlu.

– Bardzo się cieszymy, że Popeyes na swoją pierwszą lokalizację w Wielkopolsce wybrał Posnanię. Dzięki Popeyes wzbogacimy food court o nowoczesne, apetyczne menu oparte o smaki prosto z Nowego Orleanu, odpowiadające na potrzeby naszych klientów. Ten wyjątkowy koncept uzupełni naszą przekrojową ofertę gastronomiczną. Składają się na nią 32 restauracje i kawiarnie zlokalizowane w food courcie i w przestrzeni centrum oraz 16 konceptów gastronomicznych i bar w Food Fyrtlu – modnym food hallu zlokalizowanym w Posnanii – mówi Magdalena Skorniak, Dyrektor ds. Relacji z Najemcami Posnanii.

Czytaj także: Ranking szkół przyjaznych LGBTQ+. Poznań wypadł poza czołówkę | wpoznaniu.pl

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl