Popeyes szuka pracowników w Poznaniu. Pierwsza restauracja z klimatem z Luizjany

Sieć Popeyes wkrótce otworzy swoją pierwszą restaurację w stolicy Wielkopolski, w Centrum Handlowym Posnania. Restauracja poszukuje pracowników, oferując stawkę od 28 do 32 zł za godzinę.

Popeyes jest już dobrze znany mieszkańcom Wrocławia, Szczecina i Warszawy. Teraz przyszła kolej na Poznań. W CH Posnania powstanie pierwsza (poznańska) restauracja popularnej sieci. Lokal słynie z serwowania kurczaka marynowanego przez 12 godzin, otoczonego panierką z przyprawami charakterystycznymi dla Luizjany.

Nowy lokal będzie uzupełnieniem oferty gastronomicznej Posnanii, która obejmuje 32 restauracje i kawiarnie oraz 16 konceptów gastronomicznych w Food Fyrtlu.

Popeyes

Popeyes® został założony w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Sieć szybko zyskała popularność w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie Popeyes posiada prawie 4300 restauracji w USA i innych krajach. Marka słynie ze smaku kurczaka, marynowanego w mieszance przypraw Louisiana Cajun, dostępnego w wersji łagodnej i pikantnej. W ofercie znajdują się również kanapki z kurczakiem i różne części panierowanego kurczaka, a także dodatki typowe dla kuchni amerykańskiej.

Czytaj też: Tramwaj na osiedle Kopernika. Mieszkańcy nie chcieli i nie będą go mieli

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl