On nie znalazł się w tegorocznych planach Frederiksena. Uda się na wypożyczenie

Krzysztof Bąkowski, młody bramkarz Lecha Poznań został wypożyczony do Stali Rzeszów na sezon 2024/2025. To już druga przygoda tego utalentowanego golkipera w rzeszowskim klubie.

Krzysztof Bąkowski, wychowanek Lecha Poznań ponownie trafił na listę wypożyczeń. Uda się do Stali Rzeszów. Młody bramkarz spędził już rundę wiosenną sezonu 2022/23 w tym klubie, gdzie czuł się bardzo dobrze i pomógł drużynie w awansie do baraży o PKO BP Ekstraklasę.

Zanim 21-letni Bąkowski udał się do Rzeszowa, podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku.

Bąkowski rozpoczął swoją piłkarską karierę w Akademii Lecha Poznań, przechodząc przez kolejne szczeble młodzieżowych drużyn. Zadebiutował w rezerwach Kolejorza w sezonie 2021/22, gdzie łącznie wystąpił 46 razy, notując 13 czystych kont.

Dla młodego bramkarza wypożyczenie do Stali Rzeszów będzie już piątym w karierze. Wcześniej spędził rundę jesienną sezonu 2021/22 w Stomilu Olsztyn, gdzie zagrał 15 spotkań. Niestety, z powodu kontuzji musiał wrócić do Lecha Poznań na operację. Po powrocie do zdrowia trafił do Stali Rzeszów, a następnie do Radomiaka Radom, gdzie wystąpił w dwóch meczach. Kolejnym przystankiem była Polonia Warszawa, w której zagrał trzykrotnie.

Czytaj też: Ukraina kontra Gruzja na Stadionie Miejskim w Poznaniu? Jest na to szansa

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl