Karambol w Poznaniu. Zderzenie 9 pojazdów. Autobusy jadą objazdami

Karambol miał miejsce na ulicy Inflanckiej w Poznaniu. Doszło do karambolu z udziałem aż dziewięciu pojazdów. Na szczęście, nie odnotowano obrażeń wśród uczestników kolizji. Sytuacja ta jednak ma wpływ na ruch drogowy.

Sytuacja miała miejsce po godzinie 16 na ulicy Inflanckiej, gdzie zderzyło się aż dziewięć samochodów. Informacje od oficera dyżurnego wielkopolskich strażaków podają, że na szczęście w wyniku kolizji nie odnotowano żadnych poszkodowanych. Trzy zastępy straży pozostają na miejscu, prowadząc działania związane z usuwaniem skutków zdarzenia.

W wyniku karambolu na ulicy Inflanckiej pomiędzy Bobrzańską a Piłsudskiego, ruch kołowy został wstrzymany, generując utrudnienia dla kierowców.

Pasażerowie korzystający z komunikacji zbiorowej, szczególnie linii nr 162, 166, 181 i 196, muszą dostosować się do zmian w trasach autobusów. W kierunku ronda Rataje, autobusy jadą objazdem ulicą Milczańską i Brneńską. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się bez zmian.

Aby zminimalizować niedogodności związane z zablokowaną trasą, wprowadzono dodatkowy autobus obsługujący ulicę Piłsudskiego.

Czytaj też: Śryż płynie Wartą. Czym jest i jak powstaje?

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl