Sporo muzyki i zabawy na rodzinnym festynie

Koncerty, zabawy dla dzieci, darmowe badania oraz pokazy strażackie, to wszystko czeka na poznaniaków 25 czerwca na terenie MTP, gdzie odbędzie się Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem”. 

Święto dla wszystkich

Animacje, gry z nagrodami, zabawy, pokazy, warsztaty oraz koncerty – to atrakcje, z których będzie można skorzystać podczas Festynu Rodzinnego „Bądźmy Razem”, który organizuje Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Jest to 14 edycja festynu rodzinnego. W tym roku ma on na celu również integrację Polaków i Ukraińców. 

Nie zabraknie zabaw dla najmłodszych. Będą na nich czekać gry i zabawy — dmuchane place zabaw, zjeżdżalnie, tory przeszkód oraz malowanie twarzy. Również odbędą się widowiskowe pokazy straży pożarnej, sportowe rozgrywki oraz stanowiska, gdzie dzieci będą mogły wypróbować strzelania z łuku, doskonalić swoją jazdę na rolkach czy sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Starszym osobom organizatorzy proponują spędzić ten dzień z korzyścią, korzystając z okazji darmowych badań zdrowotnych.

Czytaj także: Pięć lat zajęć antydyskryminacyjnych w szkołach. „Budujemy bezpieczne miejsca”.

I oczywiście muzyka

Na scenie MTP odbędą się również koncerty – zagrają zespoły „TGD”, „U studni” oraz Cezary Makiewicz. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Festyn jest okazją do pielęgnowania więzi rodzinnych, emocjonalnych i społecznych. 

Festyn rodzinny rozpocznie się o 13:00, 25 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wejście na teren Holem Wschodnim od ul. Głogowskiej oraz bramą nr 7 od ul. Bukowskiej. 

Organizatorem imprezy jest Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Przyjaciółmi wydarzenia są Fundacja In_Spire, Grupa MTP, Miasto Poznań oraz Fundacja Strażacy Wielkopolska.

Eugeniusz Hnatiuk
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl