Nowy festiwal muzyczny w Poznaniu. Światowe gwiazdy zagrają na Cytadeli

Poznańska agencja Good Taste Production ogłosiła nowe muzyczne wydarzenie. W stolicy wielkopolski, w sierpniu 2025 wystartuje BITTERSWEET Festival. Impreza rozbrzmi w Parku Cytadela. Wśród wykonawców mają być gwiazdy polskie i zagraniczne.

Nadchodzi nowe muzyczne wydarzenie. Festiwal organizowany przez Good Taste Production potrwa od 14 do 16 sierpnia 2025 roku. Impreza będzie nosiła nazwę BITTERSWEET Festival i odbędzie się w Parku Cytadela.

fot. FB Good Taste Production

To dobra informacja dla fanów muzyki, jednak słodko-gorzkie może okazać się ponad roczne wyczekiwanie na start nowego festiwalu. Nie wiadomo jeszcze kto zagra na BITTERSWEET, jednak organizatorzy zapewnią, że będą to zarówno światowe, jak i rodzime gwiazdy. Podczas trzydniowej imprezy nie zabraknie wydarzeń towarzyszących. W planach m.in spektakularne miasteczko festiwalowe, warsztaty i inne atrakcje.

– BITTERSWEET Festival to nie tylko muzyka. To przestrzeń, gdzie muzyka spotyka się z emocjami, doświadczeniem i Wami. Oczekujcie występów zarówno zagranicznych gwiazd, jak i najlepszych polskich artystów na kilku scenach rozlokowanych w Parku Cytadela – czytamy na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku.

Czytaj także: Minister obrony, W. Kosiniak-Kamysz w Poznaniu. „Uratujemy zakłady Cegielskiego” | wpoznaniu.pl

źródło: Facebook

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl