Zobacz nagranie z rozbicia fabryki narkotyków

Ponad 4 kilogramy narkotyków skonfiskowali policjanci z Krotoszyna. Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej, podczas której w samochodzie 30-latka funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę. Kolejne narkotyki znaleźli już w jego mieszkaniu. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci z Krotoszyna w trakcie kontroli drogowej, znaleźli w aucie amfetaminę. Kierowca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Kolejnym krokiem było przeszukanie miejsca zamieszkania 30-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających w postaci ziela konopi marihuany, amfetaminy i ekstazy. Kryminalni zważyli całość zabezpieczonych narkotyków. Okazało się, że ich łączna waga wyniosła prawie 4,2 kilograma. Samych tabletek ekstazy funkcjonariusze ujawnili ponad 600 sztuk, ziela konopi marihuany było ponad 1,5 kg. a amfetaminy ponad 2,3 kg.

Sąd Rejonowy w Krotoszynie aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(rj)

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl