Zmarł znany poznański fotograf. Przegrał walkę z glejakiem mózgu

Zmarł Igor Drozdowski, znany poznański fotograf i ceniony muzyk. Przegrał walkę z chorobą. Jego prace zdobiły strony najlepszych polskich magazynów, a sesje zdjęciowe realizował w miastach takich jak Los Angeles, Paryż czy Mediolan.

Fotograf Igor Drozdowski, pochodzący z Olsztyna, przez ponad 30 lat był związany z Poznaniem. Ukończył tutaj studia i poświęcił się fotografii, współpracując z najlepszymi modelkami i magazynami w Polsce. Jego głównym obszarem zainteresowań było fotografowanie ludzi związanych z kulturą, zwłaszcza z muzyką, co pasowało do jego zamiłowania do tej dziedziny. Oprócz tego był muzykiem. Grał na gitarze i tworząc muzykę dla zespołu Radio Gossip.

– Ze smutkiem zawiadamiamy, że 24 stycznia br., po ciężkiej chorobie, zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec i Syn, Igor Drozdowski- poinformowała rodzina zmarłego na Facebooku.

Igor Drozdowski przegrał walkę z podstępnym glejakiem. Jego pogrzeb zaplanowano na 2 lutego o godzinie 12:00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym na Miłostowie, w Poznaniu przy ul. Warszawskiej.

Czytaj także: Radiowóz rozbił się na słupie. Policjanci są ranni

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl