Wielkie grille na MTP. Zobacz zdjęcia z Grill Show

Możliwość spróbowania potraw z grilla od doświadczonych kucharzy, porady od ekspertów, konkursy, pokazy i wiele więcej. Wszystko to dzisiaj i jutro na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na placu PeWuKi na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa pierwsza edycja Grill Show. To wydarzenie wręcz stworzone dla fanów grillowanego jedzenia. Uczestnicy będą mieli okazję, aby spróbować najróżniejszych potraw, przygotowanych przez najlepszych ekspertów, w tym Grill Mastera Artura Kupczyka. Co więcej, kucharze podzielą się swoimi umiejętnościami i sekretami przyrządzania idealnych potraw na grillu. Udzielą instrukcji od wyboru odpowiedniego rodzaju mięsa, poprzez prawidłowe nagrzanie grilla, aż po zastosowanie odpowiednich przypraw i technik grillowania.

Konkursy i pokazy

To wydarzenie to jednak również okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Uczestnicy mogą również zakupić wymarzony sprzęt, a także wziąć udział w licznych konkursach. Na targach odbędą się także pokazy między innymi przygotowania kraftowego burgera, jagnięciny czy steku Tomahawk metodą odwróconą. Eksperci pokażą również jak rozbierać wołowinę czy przyrządzić łososia z paleniska.

Relaks przy grillu

Co ciekawe, uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak wygląda stek Flinstona. Nie obędzie się również bez degustacji. Wszyscy, którzy przyjdą na targi, będą mogli zrelaksować się na leżaku przy muzyce w tle. Wieczorem odbędzie się także stand-up w wykonaniu Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie potrwa jeszcze do jutra.

Czytaj także: Lech sprowadzi latem napastnika? Jest gwiazdą ligi

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl