TVP Sport zdradziło, kto skomentuje finał mundialu. W sieci zawrzało

Finałowy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze skomentuje Dariusz Szpakowski. W ten sposób TVP Sport chce uhonorować jego komentatorską karierę. Internautom nie spodobał się jednak wybór eksperta. Będzie nim Sebastian Mila.

MUNDIAL TRWA

Chociaż poznaniacy nie mogą już liczyć na niebiesko-białych reprezentantów na mundialu, wciąż przynosi on wiele emocji. Przed kibicami jeszcze dwa mecze półfinałowe, mecz o trzecie miejsce oraz wielki finał. W 1/2 zmierzą się Chorwacja i Argentyna, a dzień później Maroko i Francja. TVP Sport, które transmituje Mistrzostwa Świata, opublikowało dziś listę komentatorów na pozostałe spotkania turnieju.

PARY KOMENTATORÓW

Pierwszy Półfinał skomentuje Jacek Laskowski z Robertem Podolińskim. W drugim usłyszymy Mateusza Borka z Januszem Michalikiem. W starciu o brązowy medal komentatorem będzie Maciej Iwański, a jako ekspert wystąpi Marin Żewłakow. Finał skomentuje za to Dariusz Szpakowski na uhonorowanie swojej komentatorskiej kariery. W roli eksperta wystąpi za to Sebastian Mila.

MILA DO WYMIANY?

To właśnie oburzyło internautów. Kibice wypominają byłemu reprezentantowi Polski, że nie nadaje się do komentowania. Pod postem TVP Sport w mediach społecznościowych zawrzało.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl