To raj dla wędkarzy [ZDJĘCIA]

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęła się Rybomania. Te targi to raj dla wszystkich entuzjastów wędkarstwa. Jest to największą tego typu imprezą w Polsce. Na odwiedzających czekają różnorodne atrakcje, w tym gigantyczne akwarium.

Rybomania Poznań

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonach nr 5 i 6, rozpoczęło się święto miłośników wędkarstwa. Ponad 200 wystawców prezentuje sprzęt, akcesoria, łodzie, odzież i wiele innych produktów związanych z wędkarstwem.

Rozpoczęła się rybomania miejsce do którego przyjeżdżają wędkarze z całej Polski i nie tylko/ fot. Łukasz Gdak

Wśród wystawców znajdują się producenci i dystrybutorzy najbardziej znanych marek wędkarskich. Oferują oni sprzęt stworzony do różnych metod łowienia ryb. Od tradycyjnych wędek i kołowrotków, po innowacyjne echosondy czy nowoczesne łodzie zanętowe. Warto również wspomnieć o premierach produktów, które są zwykle jednymi z najbardziej oczekiwanych punktów programu.

Zwiedzający odkryją tu nowości ze świata wędkarstwa/ fot. Łukasz Gdak

Ponadto, na scenie głównej zaplanowano liczne prelekcje z udziałem ekspertów wędkarstwa, w tym znanych osobistości związanych z tą dziedziną. Wśród nich znajdują się między innymi Jakub Vagner, Kamil Walicki czy Radosław Witólski. Nie zabraknie również pokazów na giantycznym akwarium, gdzie będzie można zobaczyć dziesiątki okazów polskich ryb w naturalnym środowisku.

Jedna z wielu atrakcji – gigantyczne akwarium/ fot. Łukasz Gdak

Targi Rybomania to również świetna zabawa dla całych rodzin. Dla najmłodszych uczestników organizowane są liczne atrakcje edukacyjne i konkursy. Mające one na celu rozbudzenie pasji wędkarskiej i świadomości ekologicznej.

Najmłodsi też znajdą coś dla siebie/ fot. Łukasz Gdak

Targi potrwają do 3 marca.

Zobacz naszą galerię:

Dla naszych czytelników mamy 10 pojedynczych zaproszeń na 3 marca. Aby otrzymać darmową wejściówkę, wystarczyć wysłać emaila o treści Rybomania na adres kontakt@wpoznaniu.pl

Czytaj także: Odkryj Świat Piękna na Targach LOOK i beautyVISION!

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl