Międzynarodowe Targi Poznańskie

Odkryj Świat Piękna na Targach LOOK i beautyVISION!

Gwiazdy fryzjerstwa, najnowsze trendy, znani kosmetolodzy, pokazy, szkolenia oraz konkursy i topowe marki – wszystko to i jeszcze więcej podczas targów fryzjersko-kosmetycznych LOOK
i beautyVISION. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 marca na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich, przyciągając profesjonalistów oraz wszystkich pasjonatów branży beauty.

Spektakularne, fryzjerskie show i rywalizacja.
W tegorocznym programie Targów LOOK zagoszczą liczne, cenione i prestiżowe wydarzenia.
Scena główna w Alei Lipowej to pokazy największych gwiazd! LOOK&LEARN Paula Mitchella i innych znanych stylistów. Na
SCENIE BARBERSKIEJ pojawią się wyjątkowi goście, m.in. brytyjski ekspert Sid Sottung oraz wielokrotnie nagradzany mistrz Luigi Caterino.
Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu jest Konkurs Sztuki Fryzjerskiej KREATOR, dając szansę na rozwinięcie skrzydeł fryzjerskiej wyobraźni. Ważnym wydarzeniem dla stylistów fryzur jest także MASTER OF BEAUTY, czyli Mistrzostwa Polski we Fryzjerstwie, Barberingu iPrzedłużaniu Włosów. Podczas zawodów uczestnicy walczą o tytuł Mistrza Polski, mierząc się w kilku konkurencjach fryzjerskich.

Miejsce spotkań dla prawdziwych pasjonatów kosmetyki!
Wśród wydarzeń dedykowanych profesjonalistkom z branży kosmetycznej znajduje się szeroka paleta atrakcji. Mistrzostwa Nails Olympic International to największy w Europie konkurs stylizacji paznokci. Również w tym roku kosmetolodzy i podolodzy ponownie mają okazję uczestniczenia w XV Kongresie Podologicznym pt. ,,MIKROORGANIZMY – SOJUSZNIK I GROŹNY PRZECIWNIK W PRACY PODOLOGA”. W speakre’s corner eksperci przedstawią nowości w kosmetologii.
Organizujemy także Mistrzostw Polski w Makijażu Profesjonalnym, gdzie utalentowani uczestnicy wezmą udział w rywalizacji o zaszczytny tytuł Mistrza Polski. Podczas tej edycji na klimatycznej Scenie Alei Lipowej pojawią się znani goście, m.in. wizażystka i autorka jednego z najpopularniejszych kanału poświęconego makijażowi na polskim YouTube – MAXINECZKA. Wystąpią również: Natali Kuchma, Victoria Bączkiewicz i Monika Leśna.
BILETY dostępne na tobilet.pl: https://tobilet.pl/targi-beautyvision2024.html

Szczegółowy program wydarzeń LOOK i beautyVISION dostępny na stronach:

TARGI LOOK https://targifryzjerskie.pl/pl

TARGI beautyVISION https://beautyvision.mtp.pl/

Dla naszych czytelników do rozdania mam 9 pojedynczych zaproszeń. Wystarczy do nas napisać maila z hasłem Targi Look na adres kontakt@wpoznaniu.pl. Kto pierwszy ten lepszy.

czytaj także : Poznańskie Targi Książki i Targi Edukacyjne. Znamy szczegółowy program

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl