Tegoroczna Orkiestra Męskiego Grania zaprezentowała swój utwór

“Wolne Duchy” to tegoroczny singiel popularnej trasy koncertowej Męskiego Grania. W tym roku koncerty w Poznaniu odbędą się 26 i 27 lipca.

Męskie Granie to już kultowy festiwal muzyczny. Wystartował w 2010 roku i od tego czasu zyskał wiernych fanów i fanki. W poprzednich latach na scenach męskiego grania występowali m.in. Artur Rojek, Monika Brodka, Natalia Grosiak, Katarzyna Groniec, Natalia Przybysz, Krzysztof Zalewski czy Katarzyna Nosowska. Męskie granie to również hymn, czyli piosenka przewodnia. Powstaje co roku z okazji nowej edycji.

Tegoroczna Orkiestra Męskiego Grania to Daria Zawiałow, Mrozu i Bracia Kacperczyk. W wtorek punktualnie w południe na kanale YT Męskiego Grania zaprezentowano singiel.

Męskie Granie Orkiestra 2024 (Daria Zawiałow, Mrozu, Kacperczyk) – Wolne duchy (youtube.com)

Kto wystąpi w Poznaniu?

Piątek 26.07

W piątek na Scenie Głównej w Poznaniu wystąpią: Spięty, Voo Voo i Leszek Możdżer, Kortez, Daria Zawiałow oraz Męskie Granie Orkiestra 2015 – Smolik, Mela Koteluk, Fisz, Tomasz Organek.

Natomiast na scenie Ż: Cheap Tobbaco, Kuba Dąbrowski, Homo Twist, Smolik//Kev Fox, Skalpel AV Set.

Sobota 27.07

Na scenie głównej: Matylda/Łukasiewicz, Tomek Lipiński, Błażej Król x GOD (Gorzowska Orkiestra Dęta), Artur Rojek oraz Męskie Granie Orkiestra 2024.

Na scenie Ż wystąpią: VHS, The Stubs, Projekt WOW (Waligóra, Odoszewski, Wolas), Grubson i Beskres

czytaj także: Kino plenerowe wśród dachów Poznania. I to za darmo

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl