Kino plenerowe wśród dachów Poznania. I to za darmo

Kino na dachu w centrum miasta? W Poznaniu to możliwe. 27 czerwca na dachu galerii handlowej wyświetlony zostanie, chwalony przez krytyków, film „Aftersun”. Start o 19:00.

To już ostatnia okazja aby wybrać do poznańskiego „kina na dachu”. 27 czerwca będzie można obejrzeć film Aftersun. To brytyjsko-amerykańska produkcja w reżyserii Charlotte Wells, która w 2023 roku zdobyła nagrodę BAFTA dla najlepszej brytyjskiej reżyserki. Będzie więc można zobaczyć film, który w ubiegłym roku cieszył się uznaniem krytyków. Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym otoczeniu, na dodatek na leżakach. Seans zorganizowany zostanie na dachu Galerii MM przy ul. Święty Marcin 24. Będzie to wieczór wśród dachów poznańskiego Starego Miasta.

fot. Freepik

Jeśli ktoś nie lubi wysokości, ciekawą opcją może być też kino letnie na Wildzie. Ostatnio informowaliśmy o wydarzeniach, które odbędą się w tym fyrtlu Poznania w czerwcu i w lipcu. W każdy wtorek na Rynku Wildeckim wyświetlane będą filmy. Będą to seanse o tematyce kulinarnej, tak więc lepiej zaopatrzyć się nie tylko w ciepły koc na wieczór, ale również w smaczne przekąski. Najbliższa okazja, aby zasiąść na leżaku i odpłynąć w filmowy świat już 11 czerwca.

Czytaj także: Ruszają „Fajne wtorki” aby wspólnie i twórczo spędzać czas | wpoznaniu.pl

źródło: Kino plenerowe

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl