Po cichu trwają przygotowania do mistrzowskiej fety. Tam mają bawić się kibice
Z informacji przekazanych przez rzecznika prasowego Lecha Poznań Adriana Gałuszkę wynika, że świętowanie po zdobyciu przez Kolejorza Mistrzostwa Polski odbędzie się 23 maja. Nawet jeśli kwestia tytułu rozstrzygnie się szybciej feta odbędzie się po ostatnim spotkaniu w sezonie. To będzie miało w Poznaniu. Znane jest również potencjalne miejsce wydarzenia. Zanim jednak piłkarze dotrą na scenę czeka ich przejazd piętrowym autobusem. Ostatnio w polskim internecie nie brakowało klipów z udziałem dwóch słynnych polskich piłkarzy, którzy w podobny sposób fetowali po zdobyciu tytułu.
15 maja 2026









