Symulator łowienia karpia na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Miłośnicy, zarówno ci zaawansowani, jak i amatorzy świetnie się odnajdą na tegorocznych targach Rybomania. Jedną z największych atrakcji jest symulator łowienia karpia. Przyciąga on prawdziwe tłumy.

MNÓSTWO ATRAKCJI

Targi Rybomania trwają w najlepsze, a w drugi dzień przyciągnęły na Międzynarodowe Targi Poznańskie prawdziwe tłumy. Nie ma co się dziwić, ostatnia edycja odbyła się 3 lata temu. Do Poznania zjechali się eksperci z całej Polski, a w targowej hali znajdziemy ponad 200 wystawców. Opowiadają oni o najnowocześniejszych akcesoriach, sprzęcie, łodziach, odzieży i technikach wędkowania, w tym spinningu, karpiarstwa, metody feeder czy wędkarstwa muchowego.

SYMULATOR ŁOWIENIA KARPI

Jedną z atrakcji, która budzi największe zainteresowanie, jest symulator łowienia karpia. To wyjątkowa atrakcja, której spróbować mogą wszyscy – od amatorów do zaawansowanych miłośników wędkowania. W praktyce uczestnik korzysta z wędki, a żyłka przyczepiona jest do maszyny, która symuluje ruch i opór stawiany przez rybę.

WAŻNY TEMAT

Dużą popularnością cieszy się także ogromne akwarium na 20 tysięcy litrów wody. Pływa w nim kilkadziesiąt okazów kilkunastu gatunków ryb. Ważnym elementem targów jest też część teoretyczna. Eksperci i naukowcy debatują o stanie wód w Polsce i przedstawiają swoje przewidywania na przyszłość. Rozmowa jest próbą wskazania rozwiązań kryzysu związanego z Odrą.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl