Zaginęła 14-latka. Rodzice proszą o pomoc

Zaginęła wczoraj, 3 marca około godziny 18:00 i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzice i policjanci proszą o pomoc w jej poszukiwaniach. 

ZAGINĘŁA

Rodzice zgłosili policjantom z Jarocina zaginięcie swojej 14-letniej córki. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania i proszą o pomoc również mieszkańców. Oliwią Poczta ostatni raz widziana była wczoraj, 3 marca około godziny 18:00 w rodzinnej miejscowości Zakrzew, niedaleko Jarocina.

RYSOPIS

Od tamtej pory nikt nie ma z nią kontaktu. Dziewczyna ma 168 centymetrów wzrostu i długie blond włosy z pasemkami. W chwili zaginięcie miała na sobie granatową bluzę z napisem na wysokości klatki piersiowej, ciemne szare dżinsy oraz białe trampki.

KONTAKT Z POLICJĄ

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Oliwii lub wiedzą, gdzie się znajduje, proszeni są o kontakt z policją z Jarocina. Można to zrobić za pomocą numeru alarmowego 112 lub bezpośrednio do jednostki 477755200. Z funkcjonariuszami można również skontaktować się osobiście w budynku policji.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl