Ruszył remont Jugosłowiańskiej

Kolejny drogowy remont w Poznaniu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość na ul. Jugosłowiańskiej. Plus jest jeden – po remoncie będzie się tam jeździć znacznie wygodniej.

Drogowcy o remoncie informują w komunikacie:

W poniedziałek (30 lipca) rozpoczynamy prace przy remoncie ulicy Jugosłowiańskiej. Prace prowadzone będą na odcinku od stacji benzynowej do skrzyżowania z ul. Babimojską. Kontynuujemy roboty na ul. Owsianej. Na moście Chrobrego wymieniane będą bariery sprężyste.

Prace te są kontynuacją zeszłorocznych, kiedy wyremontowano odcinek od ul. Promienistej do przejścia dla pieszych za stacją benzynową. Tym razem zerwana zostanie stara i położona nowa nawierzchnia na odcinku od stacji benzynowej do skrzyżowania z ul. Babimojską. Tym samym kolejna poznańska ulica zyska lepszą nawierzchnię, dzięki czemu poprawi się komfort przejazdów. Prace potrwają do 11 sierpnia.

W związku z przebudową ulicy trasę zmienią trzy linie autobusowe: 45, 91 i 240. Autobusy będą jeździć trasą objazdową ulicami: Taczanowskiego i Promienistą (w obu kierunkach). Na trasie objazdu autobusy zatrzymywać się będą na przystankach: „Ściegiennego”, „Taczanowskiego” i „Trębacka”, pomijając przystanek „Jugosłowiańska”.

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl