Otwiera się klub Na Fali

26 maja ponownie otwiera się klubu na Fali. Plenerowe miejsce, gdzie w zeszłym roku bawiło się wielu poznaniaków i przyjezdnych będzie miało kilka zmian w swoim „repertuarze”.

26 maja o godzinie 10:00 ponownie otwarty zostanie Klub na Fali nad Wartą, przy ulicy Piastowskiej. Aż do września klub będzie funkcjonował codziennie do godzin wieczornych. 

Huczne otwarcie klubu Na Fali

Klub na Fali to miejsce, które w Poznaniu egzotyczny, wakacyjny klimat. W dzień tegorocznego otwarcia na scenie od 17:00 do 24:00 koncert zagra DJ Iann, natomiast w 27 maja od 16:00 do 24:00 wieczór umili muzycznie Mazz. Z okazji przypadającego w piątek “Dnia Mamy” – Klub na Fali oferuje pamiątkowe zdjęcia mam z dziećmi, robione przez zatrudnione fotografki. Dodatkową atrakcją jest to, że artysta Blue Snail przez cały weekend będzie malował tam “Falę” na blisko 40 m2 drewnianej ściany.

Zmiany dla gości

„Aby wyeliminować kolejki, zmodyfikowano organizację pracy poszczególnych sekcji gastronomicznych i barowych. Teraz dania z menu będzie można zamówić wraz z napojami aż na 7 stanowiskach. Kawiarnia i lodziarnia Libero Premio Gelato zmieniła dotychczasową lokalizację na osobny, różowy moduł z wyodrębnioną, własną strefą relaksu. Zwiększona została również liczba stanowisk barmańskich – teraz będzie ich aż 15” – zapowiadają organizatorzy klubu.

Hubert Niespodziany
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl