Natalia Przybysz i Igo zagrają za darmo. Koncert dla wszystkich

W piątek, 14 czerwca na Polanie Harcerza przy Jeziorze Maltańskim w Poznaniu odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią Natalia Przybysz oraz Igo. Wydarzenie jest częścią cyklu #NaFalach, organizowanego przez miasto, a wstęp na koncert jest bezpłatny.

Natalia Przybysz, znana wcześniej z duetu Sistars, powraca na scenę maltańską po pięciu latach przerwy. Artystka miała już okazję wystąpić w ramach #NaFalach w 2019 roku. Od tego czasu, Przybysz wzbogaciła swoją dyskografię o trzy albumy studyjne oraz jeden koncertowy, z najnowszym albumem „Tan”, który ukazał się jesienią ubiegłego roku. Jej występ rozpocznie się o godzinie 20.

Igo, znany z formacji Clock Machine oraz duetu Bass Astral x Igo, po raz pierwszy wystąpi na maltańskiej scenie. Artysta zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu z 2022 roku, zatytułowanego „Igo”.

Muzyka połączona ze sportem na Malcie

Koncert na Polanie Harcerza zbiega się z inauguracją Pucharu Świata w Wioślarstwie, który również odbędzie się na Jeziorze Maltańskim w dniach 14-16 czerwca. Miłośnicy sportów wodnych będą mieli okazję kibicować zawodnikom przez cały weekend.

Władze miasta Poznania zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów do udziału w wydarzeniu.

Czytaj też: Z Poznania do Pragi 4 razy dziennie. Wiemy, od kiedy

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl