Mężczyzna chodzi po dachu przystanku przy dworcu i dziwnie się zachowuje. Policja w akcji

Tuż obok budynku poznańskiego dworca doszło do nietypowej interwencji. Na dachu jednego z przystanków dostrzeżono niespokojnego mężczyznę, ochrona wezwała na pomoc policję.

  • fot. czytelnik
  • fot. czytelnik
  • fot. Czytelnik

 

Około godziny 16.30 przy dworcu Poznań Główny na dach przystanku autobusowego dostał się dziwnie zachowujący się mężczyzna. O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. Według jego relacji policjanci i strażacy wspólnie próbują zdjąć mężczyznę z dachu przystanku, ten miał się agresywnie zachowywać. Policja potwierdza, że działają na miejscu zdarzenia.

Dostaliśmy zgłoszenie od ochrony dworca z prośbą o pomoc. Chodzi o mężczyznę, który chodził po dachu przystanku i dziwnie się zachowywał. – komentuje młodsza aspirant Marta Mróz z poznańskiej policji.

Mundurowi postanowili wezwać również strażaków, bo ci dysponują odpowiednim sprzętem. Jak informuje nas poznańska policja na miejscu pojawiła się również karetka pogotowia, a policjanci oraz strażacy dalej usiłują sprowadzić mężczyznę na dół.

Działania cały czas trwają,  mężczyzna zostanie w najbliższym czasie ściągnięty stamtąd, zobaczymy jak ta interwencja. ostatecznie się zakończy. – dodaje oficer prasowa poznańskich policjantów.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl