Około godziny 16.30 przy dworcu Poznań Główny na dach przystanku autobusowego dostał się dziwnie zachowujący się mężczyzna. O sprawie poinformował nas jeden z czytelników. Według jego relacji policjanci i strażacy wspólnie próbują zdjąć mężczyznę z dachu przystanku, ten miał się agresywnie zachowywać. Policja potwierdza, że działają na miejscu zdarzenia.
Dostaliśmy zgłoszenie od ochrony dworca z prośbą o pomoc. Chodzi o mężczyznę, który chodził po dachu przystanku i dziwnie się zachowywał. – komentuje młodsza aspirant Marta Mróz z poznańskiej policji.
Mundurowi postanowili wezwać również strażaków, bo ci dysponują odpowiednim sprzętem. Jak informuje nas poznańska policja na miejscu pojawiła się również karetka pogotowia, a policjanci oraz strażacy dalej usiłują sprowadzić mężczyznę na dół.
Działania cały czas trwają, mężczyzna zostanie w najbliższym czasie ściągnięty stamtąd, zobaczymy jak ta interwencja. ostatecznie się zakończy. – dodaje oficer prasowa poznańskich policjantów.
Najnowsze
-
Magdalena Cielecka weszła na scenę. Zejdzie z niej po 24 godzinach
26 czerwca 2026 -
Piłkarze Lecha z wizytą na Ostrowie Tumskim
26 czerwca 2026 -
Wojewódzki sztab kryzysowy. Rozmawiali o upałach
26 czerwca 2026 -
Aquanetowe Koziołki wracają. Limitowana edycja trafi do sprzedaży jako pamiątka z Poznania
26 czerwca 2026 -
Pamiętacie wodę kolońską „Przemysławka”? Jest jej nowa festiwalowa wersja
26 czerwca 2026 -
Wystawa plakatów upamiętniających Poznański Czerwiec 1956 otwarta
26 czerwca 2026










