Nielegalne urządzenia do obioru przesyłek zniknęły z ulic. Lider zdemontował 43 automaty
Kilkadziesiąt automatów do odbioru przesyłek zostało postawionych w strefie ochrony konserwatorskiej bez wymaganej zgody. Urządzenia zostały zdemontowano kilka miesięcy temu. Jak informuje „Radio Poznań”, firmy starają się o zgody na postawienie nowych urządzeń. Miesięcznie do Biura Miejskiego Konserwatora Zabytków trafią średnio po jeden lub dwa wnioski. – Zgodnie z kodeksem postępowania administracyjnego jest to około […]
3 sierpnia 2023











