– Płonie autobus, ogień zajął cały pojazd – napisał w piątek rano do nas czytelnik. Akcję gaśniczą potwierdzają strażacy.
– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 7:32. Na ul. Serbskiej płonie autobus MPK. Na miejsce wysłaliśmy trzy zastępy straży pożarnej – informuje oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej. Pojazd spalinowy miał doszczętnie spłonąć. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Pewnym jest jednak, że pasażerom udało się ewakuować i nikomu nic się nie stało.
film: Czytelnik
Czytaj także: „Chcemy, żeby ten jeden wieczór był wyjątkowy”. Romek Strzałkowski postacią w widowisku „Orzeł i Krzyż”
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl












