Materiał partnera

Jak nosić zegarek z bransoletą?

Masz w swojej szufladzie z dodatkami ulubiony zegarek i zastanawiasz się, jak go stylizować z bransoletą, by podkreślał Twój styl i zachwycał na nadgarstku? Te porady będą idealne dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy masz zegarek na bransolecie, czy klasycznym pasku, każdy z nich możesz wystylizować tak, by prezentował się jeszcze lepiej. Jak? Kilka najważniejszych wskazówek znajdziesz w tym poradniku. Dzięki temu krok po kroku zadbasz o to, by każdego dnia prezentować się coraz lepiej. Zaczynając od wyboru odpowiedniego zegarka, https://zegarownia.pl/ a kończąc na stylowych zestawieniach z nim.

Jak nosić bransoletę z zegarkiem?

By to połączenie zawsze wyglądało dobrze warto:

  • zachować umiar, czyli nosić tylko jedną bądź kilka dopasowanych do siebie elementów, pamiętając, że mniej znaczy lepiej,
  • dobierać do siebie podobne kolory i style, a dzięki temu każde zestawienie będzie stanowiło spójną całość.
  • uważać na połączenia biżuteryjne, gdy zegarek, który nosisz ma szeroką bransoletę, zajmującą znaczną część nadgarstka.

To podstawowe wytyczne, które nieco ułatwią Ci dobieranie dodatków. Co jeszcze dobrze wziąć pod uwagę?

Ten sam styl

Dobierając dodatkową biżuterię do zegarka, zwróć uwagę na jej styl. Czy akcesoria, które chcesz zestawić z zegarkiem, są w podobnej estetyce? Jeśli tak, to o wiele łatwiej będzie Ci stworzyć różnorodne eleganckie połączenia. Do minimalistycznych i prostych zegarków sprawdzą się bransolety skórzane albo srebrne lub złote, które delikatne podkreślają nadgarstek. Gdy chcesz dobrać dodatki do bardzo ozdobnych czasomierzy, pamiętaj, by nie były one zbyt krzykliwe.

Oczywiście, możesz także zdecydować się na bransoletę, która będzie kontrastowała z posiadanym modelem czasomierza. W takiej sytuacji dobierz tak resztę stylizacji, by całość idealnie ze sobą współgrała. Pomoże w tym stonowany dobór kolorów ubrań, proste fasony oraz wysoka jakość, począwszy od wybranych naturalnych materiałów, a skończywszy na precyzyjnym odszyciu.

Dobór koloru

Kolejną ważną rzeczą, którą warto wziąć pod uwagę, jest dobór koloru bransolety do zegarka. W przypadku zegarków męskich: https://zegarownia.pl/zegarki-meskie z paskiem skórzanym wybranie pasującej bransolety jest naprawdę proste. Wystarczy zdecydować się na kolory, znajdujące się w konkretnej palecie barw i gotowe.

Sprawdzą się również klasyczne bransoletki srebrne bądź złote, a także rzemyki, bransolety plecione, sprawiające, że nawet bardzo elegancki zegarek zyska nieco swobodnego charakteru. Gdy lubisz eksperymentować z modą i trendami, to możesz wypróbować łączenie różnych kolorów i typów bransolet, by stworzyć unikalny efekt.

Dopasowane do okazji

To, jakie ozdoby dobierasz, jest także uzależnione od konkretnej okazji. Na co innego zdecydujesz się na co dzień, a inne preferencje będziesz mieć na większe okazje. O ile codzienne sytuacje pozwalają na swobodę, a nawet i ekstrawagancje, to w przypadku większych wyjść warto postawić na coś sprawdzonego, zwłaszcza jeśli nie czujesz się dobrze, wybierając coś bardziej szalonego.

Noś swój ulubiony zegarek na różne sposoby. Śmiało eksperymentuj i sprawdzaj, w czym najlepiej się czujesz. Jeśli lubisz regularnie eksperymentować ze swoim wizerunkiem, to wybierz kilka różnorodnych modeli zegarków, które jeszcze bardziej ułatwią Ci zmiany.

Czytaj także: Imieniny ul. Święty Marcin znowu z przepychem. Szczegółowy program

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl