Jacek Sasin w Poznaniu: Obecne TVP to TVN bis [ZDJĘCIA]

Do Poznania w niedzielę przyjechał poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Sasin. To jedno z wielu ogólnopolskich spotkań, które organizują w ten weekend prominentni politycy z PiS-u. W trakcie wydarzenia polityk podkreślał potrzebę jedności oraz apelował o mobilizację społeczną, jednocześnie krytykując media publiczne.

W stolicy Wielkopolski odbyło się wydarzenie polityczne, na którym spotkali się przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości. Wśród uczestników znaleźli się m.in. posłowie Bartłomiej Wróblewski, Jan Mosiński, Marlena Maląg, Szymon Szynkowski vel Sęk i Jacek Ozdoba. Spotkanie zgromadziło kilkaset osób, które manifestowały swoje poparcie dla byłej partii rządzącej.

Wśród wybrzmiewających haseł można było usłyszeć: „Ruda wrona orła nie pokona” oraz „Bądźmy razem”. Jednym z kluczowych momentów spotkania był występ Jacka Sasina, który podczas swojego przemówienia skierował krytyczne uwagi w stronę mediów publicznych. Polityk stwierdził, że obecnie Telewizja Polska (TVP) przypomina bardziej komercyjny TVN niż instytucję publiczną. Równocześnie apelował do zgromadzonych o aktywne zachęcanie i mobilizowanie społeczeństwa do poparcia „dobrych ludzi”.

Więcej o powodach przyjazdu Jacka Sasina do Poznania pisaliśmy TUTAJ.

2
2

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl