Gwiazdy Tik Toka i YouTuba w stolicy Wielkopolski

16 września w Galerii Panorama będzie można spotkać Muffinaart i xKitek – gwiazdy YouTube i Tik Toka. W ramach kampanii „Witaj szkoło” do galerii zawitają . Będzie to niepowtarzalna okazja, by na żywo zobaczyć swoich idoli.

Muffinaart i xKitek. Gwiazdy mediów społecznościowych

Młodzi influencerzy szturmem zdobyli popularność na platformach YouTube i Tik Tok. Muffinaart to artystyczna dusza, którą na YouTube obserwuje ponad 949 tys., a na Tik Toku ponad 1,5 mln osób. xKitek jest streamerem, autorem zabawnych filmów, challenge i poradników. Ma prawdziwe grono zaangażowanych fanów, o czym świadczy liczba obserwujących na YouTube – 208 tys. oraz na Tik Toku – 94 tys. Ponadto Muffinaart i xKitek stworzyli własną linię produktów.

Kilka godzin z idolami

Spotkanie z YouTuberami w Galerii Panorama odbędzie się 16 września w godzinach 12.00-16.00. Będzie to niesamowita okazja, by poznać osobiście ulubionych internetowych twórców. Zdobyć ich autograf, przybić piątkę i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Na Facebooku galerii zostanie zorganizowany konkurs, w którym można będzie wygrać zaproszenie indywidualne spotkanie z Muffinaart i xKitkiem

– Rozpoczęcie roku w towarzystwie swoich idoli, to coś, co z pewnością będzie nie lada gratką dla dzieci
i młodzieży. Obiecujemy, że tego dnia nie zabraknie u nas wrażeń i niezapomnianych emocji – mówi Monika Krzywicka Shopping Center Director Galerii Panorama.

Czytaj także: Drema. Roboty zbudują meble dla dzieci w Ukrainie

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl