17-latek włamał się do sklepu i miał przy sobie narkotyki. To nie jego pierwsze przestępstwo
Z osiedlowego sklepu włamywacze ukradli alkohol i papierosy. Jak się jednak okazało, ich łup był znacznie większy. Wcześniej jeden z nich okradł jeszcze dwa inne miejsca i próbował włamać się do altan. ZABRALI ALKOHOL I PAPIEROSY Do zdarzenia doszło 17 kwietnia w Rogoźnie. Dwóch mężczyzn włamało się do jednego z osiedlowych sklepów. Zabrali stamtąd różnego […]
21 kwietnia 2023











