„Ekstremalna Flaga” przygotowana przez wielkopolskich rajdowców oraz pilotów myśliwców

Dwóch wielkopolskich kierowców rajdowych, którzy przygotowują się do startu w „Dakarze” oraz piloci z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego uczcili Święto Niepodległości tworząc „Ekstremalną Flagę”. Biało-czerwona wstęga powstała z barwionego dymu.

Drużyna Kamena Rally Team wraz z grupą Orlen Żelazny oraz 31 Bazą Lotnictwa Taktycznego przygotowali okolicznościowy spot z okazji Święta Niepodległości. Na nagraniu widać jak kierowcy oraz piloci przeprowadzają pokaz, w którym wykonali wstęgę z dymu w barwach narodowych. Dolny, czerwony pas powstał po przejeździe rajdowego samochodu Polaris, którym rajdowcy chcą wziąć udział w rajdzie Dakar. Białą cześć dymu rozpuścili piloci z grupy Orlen Żelazny. Zwieńczeniem pokazu był przelot myśliwca F-16. Samolot osiągnął prędkość 1000 kilometrów na godzinę a za sterami zasiadł pilot z 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego.

Możliwość realizacji tego projektu przy współpracy z tak wyjątkowymi grupami to dla nas zaszczyt. Tym filmem chcemy pokazać jak ważną role w życiu Polaków odgrywa to święto ale również symbol jedności zespołów na pozór niezwiązanych ze sobą. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu – zapewniamy że warto. – mówią pomysłodawcy nagrania, Tomek Białkowski i Darek Baśkiewicz.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl