Czy pierwsza restauracja Popeyes w Poznaniu powstanie w nowym foodhallu w Starym Browarze?

W tym pochodzącym z Luizjany fastfoodzie serwuje się głównie kurczaki w chrupiącej panierce. Po Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu amerykańska sieć zamierza otworzyć swoją pierwszą restaurację w Poznaniu. Gdzie i kiedy?

Na to zadane mailem właścicielowi polskich restauracji pytanie, uzyskaliśmy odpowiedź z prośbą, by w tej sprawie kontaktować się w połowie kwietnia. Tymczasem w jednym z popularnych serwisów ogłoszeniowych pojawiły się już oferty pracy na stanowiska w restauracji tej właśnie sieci w centrum stolicy Wielkopolski. Na forach dyskusyjnych poświęconych gastronomii mówi się, że poznański Popeyes może powstać w nowym foodhallu w Starym Browarze. Ten wkrótce ma się otworzyć. Czy faktycznie znajdzie się w nim także restauracja popularnej w Stanach Zjednoczonych sieciówki?

Fot. Łukasz Gdak

– Na razie nie mogę komentować tego, jakie nowe restauracje u nas się pojawią – mówi Marta Kabsch PR Manager w Strarym Browarze. Jak zdradza, prace przy budowie nowej strefy gastronomicznej są już bardzo zaawansowane. Niedługo dowiemy się, kiedy powstające na najwyższej kondygnacji nowej cześci Starego Browaru restauracje się otworzą. Zaskoczeniem dla wielu będzie możliwość zjedzenia posiłków na świeżym powietrzu, na niewielkim tarasie od strony ul. Kościuszki.

Czytaj też: Trwa wiosenne sprzątnie Wartostrady

Marek Jerzak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl