Będzie nowy festiwal muzyczny w Poznaniu. Kiedy i kto zagra?

W przyszłym roku będzie nowe święto dla fanów rocka. Poznań Rock Festiwal odbędzie się nad malowniczym Jeziorem Maltańskim. Zapowiedziano pierwsze rockowe zespoły.

Poznań Rock Festiwal przynosi na scenę zespoły, które zelektryzują serca fanów. Od Ørganka, przez Luxtorpedę, Sztywny Pal Azji, po Illusion. Każdy zespół gotów jest dostarczyć pełną gamę rockowych brzmień, od klasyki po najnowsze hity.

Oprócz muzycznych doznań festiwal oferuje także strefę z jedzeniem. Będą przysmaki lokalnej kuchni. Oferta gastronomiczna sprawi, że uczestnicy będą mogli cieszyć się nie tylko dźwiękami, ale również aromatami potraw.

Festiwal odbędzie się nad brzegiem Jeziora Maltańskiego. Organizatorzy obiecują, że „zachody słońca nad wodą dodadzą wyjątkowego uroku temu wydarzeniu”.

Bilety na Poznań Rock Festiwal są już dostępne. Do kupienia w pierwszej puli w cenie 179 zł (jednodniowy) i 249 zł (dwudniowy). Festiwal odbędzie się w weekend od 29 do 30 czerwca 2024 roku na Polanie Harcerza przy ul. Wiankowej 3a. Start wydarzenia o godz. 16.

Wystąpią:

  • Ørganek
  • Luxtorpeda
  • Sztywny Pal Azji
  • Illusion.

Czytaj też: Ostatni dzień Galerii Malta w Poznaniu. Poznaniacy żegnali ją przed wyburzeniem

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl