Anita „nita” Dudczak śpiewa o Poznaniu. Jak mogła zapomnieć?

Poznań zagrał główną role w piosence wschodzącej gwiazdy muzyki, Anity „nity” Dudczak. Wokalistka śpiewając o stolicy wielkopolski, zaprasza na swój koncert.

Anita „nita” Dudczak zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Młoda wokalistka nagrała krótką piosenkę o Poznaniu, w której wspomina o wartostradzie, a także o poznańskiej Malcie. Nie zabrakło oczywiście wtrącenia o narzekaniu poznaniaków na wiecznie rozkopany Stary Rynek.
Anita Dudczak w swojej piosence napisała także o najbardziej reprezentacyjnych miejscach w Poznaniu, z których mieszkańcy mogą być naprawdę dumni.

@anitadudczak

Zapomniałam o pyrach 🤦‍♀️ #viral #nitki

♬ dźwięk oryginalny – nita

W piosence zabrakło jednak najważniejszego. W tekście nie ma ani jednego słowa o… poznańskich pyrach! Wokalistka jednak szczerze przeprasza za to pominięcie.

Kim jest Anita „nita” Dudczak?

Wokalistka, której social media zaczynają podbijać rankingi popularności, pochodzi z Czyrna koło Krynicy. Słuchając jej piosenek warto zwrócić uwagę na wielki talent dziewczyny, a także na styl, w jakim tworzy. To właśnie on sprawił, że Dudczak podpisała kontrakt z renomowaną wytwórnią Kayahx.

W jej tekstach widać młodzieńczą energię, odważne teksty i nieoczywiste, elektroniczne brzmienia przyciągają coraz więcej fanów. Debiutancki album Anity, „Nitki”, promowany jest przez trasę koncertową – „po Nitkach”.

Bilety na koncert Nity w Poznaniu

Anita „nita” Dudczak zaśpiewa dla poznaniaków 18 listopada 2023 r. o godz. 20:00 w klubie Muchos. Bilety są wciąż do nabycia. I pula biletów (nadal obowiązująca – 26.10.2023) oferuje wejściówki w cenie 52,99 zł. II pula będzie nieco droższa, jej koszt wyniesie 64,21 zł. Można kupić je online lub poprzez aplikację.

nita – trasa po Nitkach / Poznań, Bilety na Wydarzenie, Poznań | goingapp.pl


Czytaj także: Tęczowy Piątek w szkołach. Będą wychodzić z szafy

Weronika Rogowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl