Zrobi strefę kibica na terenie kościoła

Strefy kibica w Poznaniu powstawały już nie raz w różnych miejscach. Tę największą zbudowano podczas Euro 2012 na Placu Wolności. W najbliższy wtorek strefa kibica powstanie na terenie kościoła.

O tym, że taka strefa powstanie informuje parafia pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu pod Lipami. Na koniec niedzielnej mszy, wierni mogli tego dowiedzieć się z ogłoszeń duszpasterskich. Informacja o strefie kibica i zaproszeniu na ważny mecz polskiej reprezentacji, jest także na stronie internetowej parafii.

– Zainaugurowaliśmy już działalność Auli św. Jana Pawła II. W minionym tygodniu odbywały się w niej spotkania i występy w ramach rekolekcji szkolnych, a w sobotę odbył się koncert Pasyjny w wykonaniu Chóru „Hasło”. W poniedziałek zapraszamy na medytacyjne wejście w Wielki Tydzień po Mszy św. (czyli o 18:45), a we wtorek o 20:45 zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do auli, która stanie się strefą kibiców reprezentacji Polski w meczu przeciwko Walii o udział Euro 2024 – czytamy w ogłoszeniu na stronie boromeusz.pl .

Ten barażowy mecz zdecyduje o tym, która z drużyn zagra na Euro 2024. Patrząc na to, jak polscy piłkarze do tej pory zaprezentowali się w eliminacjach, kto wie czy Polakom nie potrzeba cudu, aby zagrać na europejskich mistrzostwach.

czytaj także: Siatkarze amatorzy opanowali Poznań

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl