Zostań domem tymczasowym dla psa na zimę. Trwa nabór

Fundacja Kejtersi już trzeci raz poszukuje domów tymczasowych dla bezdomnych psów.

Fundacja Kejtersi otworzyła nabór na wolontariuszy do swojego zespołu. Zespół poszukuje osób, które na terenie Poznania i okolic są w stanie stworzyć tymczasowy dom dla psów należących do fundacji.

Koszty utrzymania psa w domu tymczasowym

Przez cały okres opiekowania się psem, fundacja pozostaje w kontakcie z domem tymczasowym. Pomoc przy opiekowaniu się psem zaczyna się w momencie przekazania zwierzęcia i kończy się podczas oddania go do stałego domu. W przypadku wystąpienia problemów z zachowaniem psa fundacja oferuje nieodpłatnie pomoc behawiorysty i wspólne treningi. Opłaca także wszelkie koszty, które związane są z opieką nad psem. Odchodzi więc koszt wyprawki, jedzenia, a nawet weterynarza.

Spotkanie informacyjne dla wolontariuszy

Jeżeli chcesz pomóc bezdomnym psom, fundacja zaprasza na spotkanie informacyjne 20 listopada o godzinie 19:00. Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej. Dla osób, które zdecydują się zostać domem tymczasowym dla psów, odbędzie się szkolenie stacjonarne 27 listopada w godzinach 17:00-20:00.

Kliknij tutaj jeżeli jesteś gotów zostać domem tymczasowym dla psów i chcesz wziąć udział w spotkaniu online. Obowiązują zapisy.

Czytaj także: Nowi mieszkańcy poznańskiego ZOO. Poznaj ich imiona

Weronika Rogowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl