Zobacz, jak wyglądał w sobotę Jarmark Świąteczny. Pokaz psów policyjnych i koncert Mezo

Wiele atrakcji przygotowanych przez policjantów i pokaz umiejętności psów policyjnych. Na świątecznym jarmarku działo się w sobotę. Wieczór zamknął występ znanego artysty Mezo. Wykonał swoje najpopularniejsze utwory, takie jak Sacrum, Ważne, Kryzys, Po Robocie czy Aniele.

POKAZ PSÓW POLICYJNYCH

Poznańscy policjanci zaprezentowali w sobotę, jak trenują oraz co potrafią ich czworonożni podopieczni. Na jarmarku świątecznym na terenie MTP, funkcjonariusze wykonali specjalny pokaz. Jeden z policjantów ubrał strój ochronny i udawał złodzieja. Następnie psy atakowały go, chwytały za rękawy i sprowadzały na ziemię. Mundurowi przygotowali również świąteczną scenkę. Czworonogi miały za zadanie odzyskać wór z prezentami Świętego Mikołaja.

MASA ATRAKCJI

Co więcej, policjanci udostępnili dzisiaj swoje pojazdy tak, by uczestnicy jarmarku mogli zobaczyć, jak wyglądają w środku. Najmłodsi mogli również spróbować swoich sił w grze, która sprawdzała ich refleks. Mieli także szansę zobaczyć, jak sprawdza się odciski palców. Starsi mogli z bliska zobaczyć broń, jaką posługują się mundurowi. Stoisko policji będzie można odwiedzić również jutro.

KONCERT MEZO

Wieczór na placu PeWuKi zamknął koncert Jacka Mejera, znanego szerzej jako Mezo. Wielokrotnie nagradzany artysta wykonał swoje najpopularniejsze utwory, takie jak Sacrum, Ważne, Kryzys, Po Robocie czy Aniele. Poznaniacy mogli przyjść na jego koncert za darmo. To jedno z wielu takich wydarzeń przygotowanych na Poznańskie Betlejem.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl