Zapowiada się koncertowy weekend nad Jeziorem Strzeszyńskim

NaFalach to cykl darmowych koncertów, które umilają lato mieszkańcom miasta. Pierwsze z nich już za nami. W najbliższy weekend, 12 i 13 lipca, będziemy mogli posłuchać zespołów Mikromusic i Mitch&Mitch. Koncerty odbędą się na Strzeszynku.

O tym cyklu koncertów wspominaliśmy w czerwcu. W Poznaniu wystąpili już Natalia Przybysz i Igor Walaszek – Igo. Teraz nadszedł czas na polskie zespoły. Nad strzeszyńskim jeziorem 12 lipca zagra zespół, którego muzykę kojarzą chyba wszystkie pokolenia. Dlaczego? Ponieważ mowa o Mitch&Mitch. Artyści współpracowali m.in. ze Zbigniewem Wodeckim. Ich twórczość to dźwięki z pogranicza jazzu, rocka alternatywnego i muzyki pop. Na scenie pojawią o godzinie 20:00.

Następnego dnia NaFlach usłyszymy takie hity jak „Tak mi się nie chce” czy „Takiego chłopaka”. Zapewne nie ma radiowego słuchacza, który choć raz nie usłyszał piosenek Mikromusic z charakterystycznym śpiewem Natalii Grosiak. Koncert odbędzie się 13 lipca o 20:00.

fot. Łukasz Gdak

To nie koniec

Podczas sierpniowych wieczorów, w ramach cyklu NaFlach wystąpią jeszcze dwie gwiazdy polskiej muzyki. 16 i 17 sierpnia na scenie zobaczymy Margaret i Organka. O tych wydarzeniach z pewnością jeszcze przypomnimy.

Czytaj także: Oto pierwsze ilustracje jednej z najpopularniejszych baśni | wpoznaniu.pl

źródło: Facebook

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl