Zaczepiał 11-letnią dziewczynkę. Teraz szuka go policja. Rozpoznajesz?

Poznańscy policjanci szukają mężczyzny, który zaczepiał 11-latkę. Dziewczynka na szczęście przestraszyła się i zdołała uciec. Rozpoznajesz go? Zadzwoń!

Policja Poznań

Policja poszukuje mężczyzny, który 21 marca zaczepiał dziewczynkę przy skrzyżowaniu ulic Długosza i Szamarzewskiego w Poznaniu.

– Mężczyzna widoczny na zdjęciach może mieć związek z zaczepieniem 11-letniej dziewczynki – poinformowała poznańska policja.

Na szczęście 11-latce nic się nie stało. Po tym, jak nieznajomy mężczyzna do niej podszedł ta wystraszyła się i uciekła. Na szczęście nic się jej nie stało. Policja jednak poszukuje nieznajomego, ponieważ może on stanowić zagrożenie dla innych dzieci.

Policjanci z KPP Jeżyce poszukują mężczyzny, który 21 marca br. zaczepiał dziewczynkę przy skrzyżowaniu ulic Długosza i Szamarzewskiego w Poznaniu. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem prosimy o kontakt z policjantami.Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło w czwartek rano 21 marca br. w rejonie skrzyżowania ulic Długosza i Szamarzewskiego. Mężczyzna widoczny na zdjęciach może mieć związek z zaczepieniem 11-letniej dziewczynki. Dziewczynka wystraszyła się i uciekła. W przypadku rozpoznania człowieka ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Jeżyc pod numerem 47 771 22 11.

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Poznaniu Poniedziałek, 25 marca 2024
Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Funkcjonariusze proszą wszystkich, którzy rozpoznają tę osobę o kontakt z policjantami z Jeżyc. Numer telefonu to 47 771 22 11.

Czytaj także: Poszukuje ich policja [AKTUALIZACJA]

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl