XIX Wielka Charytatywna Gala w Poznaniu. Pieniądze trafią do chorych dzieci. Pojawią się znane twarze

Fundacja Mam Marzenie organizuje XIX Wielką Charytatywną Galę, która tym razem nabiera nowego blasku z okazji 20-lecia istnienia organizacji. To jedno z najważniejszych wydarzeń charytatywnych w Polsce, które przez lata spełniło ponad 10 000 marzeń chorych dzieci. Gala odbędzie się 16 grudnia w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a cały dochód z biletów trafi na pomoc najmłodszym.

Fundacja Mam Marzenie obchodzi swoje 20-lecie istnienia, a jubileuszową galą pragnie uczcić nie tylko wspomnieniem sukcesów, ale przede wszystkim kontynuacją szlachetnej misji. W ciągu dwóch dekad organizacja spełniła ponad 10 000 najskrytszych marzeń ciężko chorych dzieci, niosąc radość i uśmiech w trudnych chwilach.

Galę poprowadzą: Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka fundacji i Rafał Zawierucha. Podczas wydarzenia publiczność będzie świadkiem spełniania kolejnych dziecięcych marzeń.

Na scenie pojawią się także artyści, tacy jak Arek Kłusowski, piosenkarz i finalista programu „The Voice of Poland”. Swoje umiejętności zaprezentuje również Mezo, pochodzący z Poznania wykonawca, a także John Porter, piosenkarz, kompozytor i gitarzysta.

Głównym celem gali jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom. Dochód z biletów, które są dostępne online, zostanie przeznaczony na realizację marzeń najmłodszych podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Wydarzenie to nie tylko okazja do świętowania jubileuszu, ale przede wszystkim szansa na wniesienie istotnego wkładu w poprawę jakości życia dzieci zmagających się z ciężkimi chorobami.

Aleksandra Bieg, rzeczniczka prasowa Fundacji Mam Marzenie podkreśla znaczenie udziału w wyjątkowym wydarzeniu: – Cieszymy się, bo mamy co świętować! Zrealizowaliśmy już ponad 10 000 tysięcy marzeń chorych dzieci. Nie zamierzamy spocząć na laurach. Uczestnicząc w XIX Wielkiej Charytatywnej Gali Fundacji Mam Marzenie, pomożecie nam spełnić kolejne najskrytsze dziecięce marzenia. Sprawić, że na twarzach wielu małych pacjentów zagości radość i uśmiech. Bądźcie więc z nami w ten magiczny, przedświąteczny wieczór.

Gala będzie dostępna także dla osób słabo słyszących i niesłyszących, co podkreśla troskę o różnorodność i dostępność wydarzenia dla wszystkich zainteresowanych.

Bilety dostępne TUTAJ.

Plakat fot. mat. promocyjny

Czytaj też: Wigilia ze Smoleniem. Występy i akcje charytatywne

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl