Wyjątkowy konkurs. Można wygrać unikatowe tablice z nazwami ulic

Do zgarnięcia są unikatowe tablice z nazwami ulic między innymi Jasia i Małgosi, Misia Uszatka i Smoka Wawelskiego. Wygra uczestnik, który w najciekawszy, najbardziej kreatywny lub zabawny sposób wyjaśni, jak do nich dotrzeć.

WYJĄTKOWE NAGRODY

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu świętuje swoje 60-lecie. Z tej okazji urzędnicy przygotowali wyjątkowy konkurs. Do wygrania są tablice z nazwami ulic starego typu. Wśród nich znajdziemy unikaty, których próżno szukać na współczesnych mapach Poznania. Między innymi są to tablice ulic Jasia i Małgosi, Misia Uszatka i Smoka Wawelskiego.

CIEKAWIE I KREATYWNIE

Aby wziąć udział w konkursie, należy w ciekawy, zabawny lub kreatywny sposób wyjaśnić, jak dotrzeć do wymienionych ulic z pętli tramwajowej Junikowo. Korzystać można z dowolnych środków transportu. Komentarze z odpowiedziami zamieszczać należy pod postem ZDM na Facebooku. Link do posta znajduje się TUTAJ.

WYBIERAJĄ INTERNAUCI

Wygrają te odpowiedzi, które otrzymają od pozostałych internautów najwięcej pozytywnych reakcji. Co istotne, trasa musi istnieć naprawdę i umożliwiać dotarcie na jedną z wybranych ulic. Konkurs podzielony jest na 7 etapów i potrwa do 30 grudnia. Wyniki pierwszej części poznamy już 12 grudnia o godzinie 12:00. Kolejna tura ruszy we wtorek 13 grudnia.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl